obrazplus

Sylvi & Ondra

Kdo stojí za Obrazplus? Jsme to my dva – Sylvi a Ondra – poměrně sehraná kreativní dvojka, kterou nespojuje pouze nadšení pro dobrý design, ale také společný život. Jsme manželé, nejlepší přátelé a také spolutvůrci. Lze tedy říci, že partnerství je u nás naplněno v tom nejlepším smyslu slova. 

Ondra tvoří pro Obrazplus grafiku všeho druhu. Záda mu kryjí zkušenosti z tiskáren a reklamního studia, ve kterých nahlédl za oponu toho, co nemá chybět kvalitním grafickým návrhům a také do všech částí výroby tištěné i online grafiky, reklamy i polepů aut. Grafický design je jeho vášeň. V nápadech a návrzích od Ondry nikdy nenajdete prvoplánovou estetiku v líbivých barvičkách. Ondra klade důraz na propojení kvalitního designu s konceptem, kterému má grafika sloužit, a myšlenkou, již má nést či podtrhnout.

Sylvi se, jakožto druhá polovička Obrazplus, postará o to, abyste našli se svými zákazníky a klienty vždy společnou řeč a aby vaše značka a produkt hovořil jazykem, kterému je dobře rozumět. K tvorbě reklamních a prodejních textů se dostala vcelku náhodou před pár lety a od té doby se svými písmenky snaží z online světa dělat trochu lepší místo. Své copywritingové zkušenosti Sylvi nasbírala (a stále sbírá) v práci pro e-shopy, marketingovou agenturu i soukromé firmy různého zaměření. 

Pro Obrazplus i nás dva je už nějaký ten pátek domovem přenádherná Plzeň. Rádi se tu s vámi potkáme nad vaším projektem a také hrnkem dobré kávy, pro kterou máme oba velkou slabost. Co všechno pro vás rádi uděláme?

Grafika

I když se dnes grafikou zabývá kdekdo, opravdu dobré grafiky je jako šafránu. Jsme tu pro každého, kdo touží svou značku, podnik, produkt či akci prezentovat moderně, svěže, kreativně a kutlivovaně. Vytvoříme komplexní vizuální identitu, krásné osobní vizitky, svatební pozvánky, ale třeba také přebal vašeho přelomového LP. 

Copywriting

Obraz sice vydá za tisíc slov, ale  jsou chvíle, kdy přijde nějaké to písmenko vhod.  Napíšeme pro vás PR článek či příspěvek na blog, který se bude číst sám. Připravíme přiléhavé texty na web a pomůžeme najít tu správnou notu, jak oslovit vaše zákazníky skrze produktové texty, ale i mnoho mnoho dalšího.

Proč napsat právě nám?

O nabízených službách i vašich projektech dokážeme přemýšlet v souvislostech. Nejsme ostřílení bardové, ale taky ani žádní zelenáči. Máme zkušenosti z reklamy a marketingu, které se nebojíme přetavit ve váš úspěch. Každá zakázka je pro nás ta nejdůležitější na světě a bereme ji jako takové naše malé dítko. A to znamená, že se jí budeme věnovat na 100 %.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Úplně obyčejne a zcela jednoduše. Stačí nám napsat na e-mail uvedený v kontaktech a my se vám co nejdříve ozveme, abychom probrali detaily zadání a nalezli odpovědi na vše podstatné. I když je dnes online komunikace na skvělé úrovni, klasické komunikaci tváří v tvář se přece jen nic nevyrovná. Zejména v případě větších projektů se s vámi tedy rádi potkáme také osobně.  Po domluvě ceny a při sympatiích a shodě na obou stranách si můžeme plácnout na spolupráci.

Kolik to bude stát?

Ledvinu, prvorozené dítě ani truhlu s rodinnými šperky po vás chtít nebudeme. Cena naší práce se vždy odvíjí od rozsahu a typu každé konkrétní zakázky. Grafický design i psaní textů vnímáme jako tvůrčí a kreativní procesy, a proto ne ve všech případech lze práci počítat hodinově. Zakládáme si ale na férovém a přímém přístupu –  do práce se pustíme vždycky až po dohodě alespoň přibližné ceny.

Jdete do toho s námi?